Pomáhame školákom rozvíjať talenty!

Sme partnermi škôl v modernom prístupe.

Ďakujeme Vám, že žiakom na Vašej škole umožníte objavovať základy vedy a techniky formou skladania LEGO® stavebníc. Spolu môžeme podporiť vašich žiakov spôsobom, ktorý ich inšpiruje, zapája a povzbudzuje k aktivite. V prípade záujmu o krúžok Tvorivé stavebnice na Vašej škole nás kontaktujte.

Školy, na ktorých prebieha hravé učenie s krúžkom Tvorivé stavebnice:

Bratislava

ŠkolaUlicaDeňOd-doPrihláška
Základná školaDubová 1piatok14.00-15.00Prihlásiť
Základná škola s VJMDunajská 13pondelok15.30-16.30 Prihlásiť
Základná školaJelenia 16utorok14.00-15.00 Prihlásiť
Základná školaMudroňova 83štvrtok14.00-15.00 Prihlásiť
ZŠ s MŠ sv. UršuleNedbalova 4pondelok14.00-15.00 Prihlásiť
ZŠ Matky AlexiePalackého 1pondelok15.30-16.30 Prihlásiť
SŠ-Základná školaBachova 4pondelok14.00-15.00 Prihlásiť
SŠ-Základná školaKošickástreda15.30-16.30 Prihlásiť
Základná školaKulíškova 8streda14.00-15.00 Prihlásiť
Základná školaMedzilaborecká 11pondelok15.30-16.30 Prihlásiť
Základná školaNevädzová 2pondelok14.00-15.00 Prihlásiť
Základná školaOstredková 14piatok14.00-15.00 Prihlásiť
Súkromná základná školaSklenárskapondelok14.00-15.00 Prihlásiť
Základná školaRužová dolina 29pondelok15.30-16.30 Prihlásiť
Základná školaVrútocká 58utorok15.30-16.30 Prihlásiť
Základná školaŽelezničná 14utorok14.00-15.00 Prihlásiť
Základná školaŽitavská 1utorok15.30-16.30 Prihlásiť
Základná škola s MŠRiazanská 75pondelok14.00-15.00 Prihlásiť
Základná škola s MŠSibírska 39  Prihlásiť
Základná škola s MŠZa kasárňou 2pondelok15.30-16.30 Prihlásiť
Základná škola s MŠČeská 10utorok14.00-15.00 Prihlásiť
Súkromná ZŠČeská 10utorok15.30-16.30 Prihlásiť
Základná škola s MŠHubeného 25utorok14.00-15.00 Prihlásiť
Základná školaOsloboditeľská 1streda14.00-15.00 Prihlásiť
ZŠ Jána Pavla II.Osloboditeľská 27streda15.30-16.30 Prihlásiť
Základná školaIvana Bukovčana 3pondelok14.00-15.00 Prihlásiť
Základná školaP. Horovapondelok15.30-16.30 Prihlásiť
Základná školaBeňovského 1štvrtok14.00-15.00 Prihlásiť
Základná školaPri kríži 11štvrtok15.30-16.30 Prihlásiť
Základná školaSokolíkova 2štvrtok14.00-15.00 Prihlásiť
Základná škola A. DubčekaMajerníkova 62piatok14.00-15.00 Prihlásiť
Základná školaMalokarpatské nám. 1štvrtok14.00-15.00 Prihlásiť
Základná škola s MŠHargašova 5piatok14.00-15.00 Prihlásiť
Základná školaKremeľská 2  Prihlásiť
Základná školaBudatínska 61streda15.30-16.30 Prihlásiť
Základná školaDudova 2utorok14.00-15.00 Prihlásiť
SŠ-ZŠ Svätej RodinyGercenova 10štvrtok15.30-16.30 Prihlásiť
SŠ-ZŠ Svätej RodinyGercenova 10štvrtok15.30-16.30 Prihlásiť
Základná školaHolíčska 50streda14.00-15.00 Prihlásiť
Základná školaPankúchova 4streda14.00-15.00 Prihlásiť
Základná školaProkofievova 5streda15.30-16.30 Prihlásiť
Základná školaTupolevova 20utorok15.30-16.30 Prihlásiť
Základná školaTurnianska 10streda14.00-15.00 Prihlásiť
Základná školaČernyševského 8štvrtok15.30-16.30 Prihlásiť
Základná školaGessayova 2streda15.30-16.30 Prihlásiť
Základná školaFándlyho 11štvrtok14.00-15.00 Prihlásiť
ZŠ J. KupeckéhoKupeckého 74štvrtok15.30-16.30 Prihlásiť
A. Dubčeka Majerníkova 62Utorok14:00 – 15:00 Prihlásiť
ZŠ Ivánka pri Dunaji SNP 3 pondelok14.00-15.00 Prihlásiť
ZŠ HlbokáHlbokáutorok14.15-15.15 Prihlásiť
CZŠ NarniaKomenského 1216/27pondelok14.00-15.00 Prihlásiť

Modra

ŠkolaUlicaDeňOd-doPrihláška
Základná školaZŠ Ľ. Štúra Komenského 1/Astreda14.00-15.00 Prihlásiť
Základná školaVajanského 93streda15.30-16.30 Prihlásiť
ZŠ BernolákovovKomenského 3pondelok15.30-16.30 Prihlásiť
Základná školaViničnépiatok14.00-15.00 Prihlásiť

Stupava

ŠkolaUlicaDeňOd-doPrihláška
Základná školaŠkolskáštvrtok14.00-15.00 Prihlásiť
Základná školaŠkolskáštvrtok15.30-16.30 Prihlásiť

Nitra

ŠkolaUlicaDeňOd-doPrihláška
ZŠ kniežaťa PribinuAndreja Šulgana 1Piatok14.00-15.00 Prihlásiť
Základná školaBenkova 34Utorok14.00-15.00 Prihlásiť
ZŠ – SKŠFarská 43Štvrtok14.00-15.00Prihlásiť
Základná školaFatranská 14Streda14.00-15.00Prihlásiť
Základná školaTulipánová 1Pondelok14.00-15.00Prihlásiť

Banská Bystrica

ŠkolaUlicaDeňOd-doPrihláška
Základná školaGolianova 8štvrtok13.50-14.50 Prihlásiť
SZŠ NarniaOkružná 2streda14.45-15.45 Prihlásiť
SZŠ U FilipaRužová 14 štvrtok15.30-16.30 Prihlásiť
Základná škola SSVSkuteckého 8streda13.30-14.30 Prihlásiť

Trenčín

ŠkolaUlicaDeňOd-doPrihláška
Základná školaNa dolinách 27Streda14.00-15.00 Prihlásiť
Základná školaVeľkomoravská 12Pondelok14.00-15.00 Prihlásiť

Košice

Základná školaPolianska 1Pondelok15.00-16.00 Prihlásiť
Súkromná základná školaPalackého 14Utorok15.00-16.00 Prihlásiť
Základná škola Budimír 11 Piatok 13.30-14.30 Prihlásiť
Základná školaBelehradská 21Streda15.00-16.00 Prihlásiť
Základná školaJanigova 2Utorok15.00-16.00 Prihlásiť
Základná školaJána Pavla II. 1Utorok15.00-16.00 Prihlásiť
ZŠsMŠ sv.Košic.mučeník.Čordákova 50Utorok15.00-16.00 Prihlásiť
Základná školaBernolákova 16Štvrtok14.00-15.00 Prihlásiť
ZŠ sv. Cyrila a MetodaBernolákova 18Streda14.00-15.00 Prihlásiť
Základná školaKežmarská 28Utorok13.30-14.30 Prihlásiť
Základná školaPovažská 12Štvrtok14.00-15.00 Prihlásiť
Základná školaFábryho 44Štvrtok14.00-15.00 Prihlásiť
Základná školaKrosnianska 2Streda15.00-16.00 Prihlásiť
Základná školaMaurerova 21Štvrtok15.00-16.00 Prihlásiť
Základná školaPostupimská 37Streda14.00-15.00 Prihlásiť
Základná školaGemerská 2Piatok15.00-16.00 Prihlásiť
Základná školaPožiarnická 3Pondelok14.00-15.00 Prihlásiť
Základná školaUžhorodská 39Pondelok13.30-14.30 Prihlásiť

Trnava

ŠkolaUlicaDeňOd-doPrihláška
ZŠ s MŠ Angely MericiHalenárska 45Pondelok14.00-15.00 Prihlásiť
Základná škola s MŠIvana Krasku 29Piatok14.00-15.00 Prihlásiť
Základná škola s MŠNám.Slov.uč.tovarišstva 1Štvrtok14.00-15.00 Prihlásiť
Základná škola s MŠVančurova 38Streda14.00-15.00 Prihlásiť
ZŠ s MŠUlica Jána Bottu 27Utorok14.00-15.00 Prihlásiť

Žilina

ŠkolaUlicaDeňOd-doPrihláška
Cirkevná ZŠ R. ZaymusaR. ZaymusaPondelok14.00-15.00 Prihlásiť
Základná škola s MŠGaštanová 56Pondelok15.30-16.30 Prihlásiť
Základná škola Námestie mladosti 1Utorok14.00-15.00Prihlásiť
Základná škola s MŠUlica sv. Gorazda 1Streda14.00-15.00Prihlásiť
Základná školaJarná 20Štvrtok14.00-15.00Prihlásiť
Základná škola Karpatská 11Piatok14.00-15.00 Prihlásiť
Základná škola Martinská 20Piatok14.00-15.00 Prihlásiť