Sme partnerom škôl v modernom prístupe.

Ďakujeme Vám, že žiakom na Vašej škole umožníte objavovať základy vedy a techniky formou skladania LEGO® stavebníc. Spolu môžeme podporiť vašich žiakov spôsobom, ktorý ich inšpiruje, zapája a povzbudzuje k aktivite. V prípade záujmu o krúžok Tvorivé stavebnice na Vašej škole nás kontaktujte.

Školy, na ktorých prebieha hravé učenie s krúžkom Tvorivé stavebnice:

 

Bratislava

ŠkolaAdresaDeňOd-doPrihláška
SZŠ Česká 10Česká 10utorok15.30-16.30Prihlásiť
SZŠ Forel InternationalKremeľská 2štvrtok15.00-16.00Prihlásiť
SZŠ GALILEODudvážska 6neurčenýneurčenýPrihlásiť
SZŠ PaneuropskaSklenárova 1pondelok14.00-15.00Prihlásiť
SZŠ s MŠBorinská 23neurčenýneurčenýPrihlásiť
SZŠ Vincenta De PaulBachova 2pondelok14.15-15.15Prihlásiť
SŠ de La SalleČachtická 14Utorok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ A. DubčekaMajerníkova 62piatok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ BeňovskéhoBeňovského 1štvrtok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Bieloruská 1Bieloruská 1neurčenýneurčenýPrihlásiť
ZŠ Biskupická 21Biskupická 21neurčenýneurčenýPrihlásiť
ZŠ Borodáčova 2Borodáčova 2neurčenýneurčenýPrihlásiť
ZŠ BudatinskaBudatinská 61streda15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ Černyševského 8Černyševského 8streda14.30-15.30Prihlásiť
ZŠ ČeskáČeská 10utorok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Dubová 1Dubová 1utorok15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ Dudová 2Dudová 2pondelok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Dunajská 13Dunajská 13streda14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Gessayova 2Gessayova 2streda14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Holíčska 50Holíčska 50štvrtok15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ Hubeného 25Hubeného 25utorok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Ivana BukovčanaIvana Bukovčana 3pondelok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Ivanka pri DunajiUl. SNP 3pondelok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Jána Pavla IIOsloboditeľská 27pondelok15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ JeleniaJelenia 16utorok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Kalinčiakova 12Kalinčiakova 12štvrtok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Karloveská 61Karloveská 61neurčenýneurčenýPrihlásiť
ZŠ Kataríny BrúderovejOsloboditeľská 1pondelok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ KulíškovaKulíškova 8štvrtok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Lachova 1Lachova 1utorok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Malokarpatské nám. 1Malokarpatské nám. 1štvrtok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Matky AlexiePalackého 1utorok15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ MedzilaboreckáMedzilaborecká 11pondelok15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ MudroňovaMudroňova 83štvrtok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Nejedlého 8Nejedlého 8utorok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Nevädzová 2Nevädzová 2piatok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Nobelovo námestie 6Nobelovo námestie 6neurčenýneurčenýPrihlásiť
ZŠ Odborárska 2Odborárska 2piatok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Ostredkova 14Ostredkova 14piatok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ PankuchovaPankuchova 4štvrtok15.30-16.30Prihlásiť
Zs Pavla HorovaPavla Horova 16pondelok15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ Pri kríži 11Pri kríži 11štvrtok15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ Prokofievova 5Prokofievova 5streda14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Rajčianska 3Rajčianska 3neurčenýneurčenýPrihlásiť
ZŠ Riazanská 75Riazanská 75streda15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ Ružová dolina (štátna)Ružová dolina 29pondelok15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ Sibírska 39Sibírska 39Utorok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Sokolíková 2Sokolíková 2štvrtok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Spojená školaKošická/Novohradskáštvrtok15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ StupavaŠkolskástreda14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ StupavaŠkolskástreda15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ StupavaŠkolskáštvrtok15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ StupavaŠkolskátvrtok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ sv. UršuleNedbalova 4pondelok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ sv.Františka – Karloveská 32detašované pracovisko Veternicova 20štvrtok15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ Svätej RodinyGercenova 10stvrtok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Svätej RodinyGercenova 10stvrtok15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ TbiliskáTbiliská 4utorok15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ Trnková 1Trnková 1neurčenýneurčenýPrihlásiť
ZŠ TupolevovaTupolevova 20pondelok15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ Turnianska 10Turnianska 10streda15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ Vazovova 4Vazovova 4piatok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Vrútocká 58Vrútocká 58utorok15.45-16.45Prihlásiť
ZŠ Za kasárňou 2Za kasárňou 2streda14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Záhorska BystricaHargašova 5piatok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ ŽelezničnáŽelezničná 14utorok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ ŽitavskáŽitavská 1utorok15.30-16.30Prihlásiť

 

Senec

ŠkolaUlicaDeňOd-doPrihláška
ZŠ BernolákovoKomenského 3pondelok15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ Veľký BielŠkolská 4utorok14.00-15.00Prihlásiť

 

Pezinok

ŠkolaUlicaDeňOd-doPrihláška
CZŠ NarniaKomenského 1216/27pondelok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ FandlyhoFándlyho 11štvrtok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ KupeckéhoKupeckého 74štvrtok15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ ModraKomenského 1/Astreda14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Na Bielenisku 2Na Bielenisku 2pondelok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ OrešieOrešie 3utorok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Svätý JurKollárova 2pondelok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ ViničnéHlavná 292/82piatok13.15-14.15Prihlásiť

 

Modra

ŠkolaUlicaDeňOd-doPrihláška
ZŠ ModraKomenského 1/Astreda14.00-15.00Prihlásiť

 

Trnava

ŠkolaUlicaDeňOd-doPrihláška
ZŠ s MŠ Nám. Slov. uč. tovarišstva 15Nám. Slov. uč. tovarišstva 15štvrtok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ s MŠ Andreja Kubinu 34Andreja Kubinu 34utorok15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ s MŠ Atómová 1Atómová 1štvrtok15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ s MŠ A. MericiHalenárska 45pondelok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ s MŠ I. Krasku 29Ivana Krasku 29piatok14.30-15.30Prihlásiť
ZŠ Jána Bottu 27Jána Bottu 27utorok14.15-15.15Prihlásiť
ZŠ s MŠ Kornela Mahra 11Kornela Mahra 11pondelok15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ s MŠ Spartakovská 5Spartakovská 5streda15.15-16.15Prihlásiť
ZŠ s MŠ Vančurova 38Vančurova 38pondelok15.30-16.30Prihlásiť

 

Banská Bystrica

ŠkolaUlicaDeňOd-doPrihláška
ZŠ Bakkošova 5Bakkošova 5štvrtok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Golianova 8Golianova 8utorok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Slobodného slovenského vysielačaŠkuteckého 8štvrtok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ NarniaOkružná 2piatok13.00-14.00Prihlásiť
SZŠ u FilipaRužová 14streda14.30-15.30Prihlásiť

 

Zvolen

ŠkolaUlicaDeňOd-doPrihláška
ZŠ sv.D.SaviaM. M. Hodžu 1732/9utorok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Hrnčiarska 2119/1Hrnčiarska 2119/1streda13.30-14.30Prihlásiť
ZŠ M. Rázusa 1672/3M. Rázusa 1672/3termín neurčenýtermín neurčenýPrihlásiť
ZŠ Námestie mládeže 587/17Námestie mládeže 587/17termín neurčenýtermín neurčenýPrihlásiť

 

Žilina

ŠkolaUlicaDeňOd-doPrihláška
CZŠ Romualda ZeymusaRomualda Zeymusa 3pondelok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Dolná TrnovskáDolná Trnovskápiatok15:30-16:30Prihlásiť
ZŠ Gaštanová 56Gaštanová 56pondelok15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ Jarná 20Jarná 20štvrtok14:00-15:00Prihlásiť
ZŠ KarpatskáKarpatská 8063/11piatok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Lichardová 24Lichardová 24utorok15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ MartinskáMartinskástreda15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ Námestie mladostiNámestie mladostiutorok14:00-15:00Prihlásiť
ZŠ sv.Gorazdasv.Gorazda 1streda14:00-15:00Prihlásiť

 

Ružomberok

ŠkolaUlicaDeňOd-doPrihláška
ZŠ DončovaDončova 4pondelok14.00-15.00Prihlásiť
ŽŠ LikavkaŠkolská 480utorok14.00-15.00Prihlásiť

 

Nitra

ŠkolaUlicaDeňOd-doPrihláška
ZŠ Benkova 34Benkova 34utorok15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ Beethovenova 1Beethovenova 1streda14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Farská 43Farská 43štvrtok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Fatranská 14Fatranská 14piatok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Kniežaťa PribinuA. Šulgana 1štvrtok15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ Sv. MarkaPetzwalova 1pondelok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Škultétyho 1Škultétyho 1streda14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Tulipánová 1Tulipánová 1utorok14.00-15.00Prihlásiť

 

Košice

ŠkolaUlicaDeňOd-doPrihláška
ZŠ BelehradskáBelehradská 21štvrtok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Bernolákova 16Bernolákova 16štvrtok14.00-15.00Prihlásiť
Cirkevná ZŠBernolákova 18streda14.00-15.00Prihlásiť
Spojená ZŠZŠ Čordákova 50utorok15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ Dneperská 1Dneperská 1pondelok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Fábryho 44Fábryho 44štvrtok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Gemerská 2Gemerská 2piatok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Kežmarská 28Kežmarská28pondelok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Krosnianska 2Krosnianska 2štvrtok15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ MaurerovaMauerova 25utorok15.30-16.30Prihlásiť
ZŠ Mateja LehkéhoUlica JP II.utorok14.00-15.00Prihlásiť
Spojená ZŠPalackého 14streda14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ PolianskaPolianska 1pondelok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Považská 12Považská 12streda14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Postupimská 37Postupimská 37utorok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Požiarnicka 3Požiarnicka 3utorok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Užhorodská 39Užhorodská 39piatok14.00-15.00Prihlásiť

 

Prešov

ŠkolaUlicaDeňOd-doPrihláška
ZŠ Bajkalská 29Bajkalská 29streda13.45-14.45Prihlásiť
ZŠ Československej armády 22Československej armády 22štvrtok13.30-14.30Prihlásiť
ZŠ Kúpeľná 2Kúpeľná 2pondelok13.30-14.30Prihlásiť
ZŠ Lesnícka 1Lesnícka 1utorok13.50-14.50Prihlásiť
ZŠ Prostějovská 38Prostějovská 38piatok13.45-14.45Prihlásiť
ZŠ Šmeralová 25Šmeralová 25streda15.00-16.00Prihlásiť
CZŠ Sv. MikulášaDuklianska 16štvrtok14.00-15.00Prihlásiť
SZŠ DSA MukačevskáMukačevská 1piatok15.00-16.00Prihlásiť
ZŠ Sibírska 42Sibírska 42utorok14.00-15.00Prihlásiť
ZŠ Važecká 11Važecká 11piatok14.00-15.00Prihlásiť