Ohodnoťte LEGO® krúžok Tvorivé stavebnice.

Milí rodičia, veľmi nám záleží na spokojnosti Vašich detí na LEGO® krúžku Tvorivé stavebnice. Prosíme Vás Vaše hodnotenie krúžku hviezdičkami (1 hviezdička – najhoršie hodnotenie a 5 hviezdičiek – najlepšie hodnotenie).

Na základe Vašej skúsenosti s nami, odporučili by ste LEGO® krúžok Tvorivé stavebnice Vašim známym, priateľom, rodine?

 

Vložte svoje hodnotenie
1
2
3
4
5
Odoslať
     
Zrušiť

Vytvorte svoje vlastné hodnotenie

Tvorivé stavebnice
Priemerné hodnotenie:  
 39 reviews
by Radka on Tvorivé stavebnice

Náš syn je veľmi nadšený lego krúžkom a teší sa na každý utorok, kedy krúžok na našej škole býva. Vždy nám rozpráva, čo všetko ste spolu robili. Ďakujeme. Keď je spokojné dieťa, sú spokojní aj rodičia.

by Gabi on Tvorivé stavebnice

Dobrý deň, náš syn chodí už 2.rok, ako sám hovorí: "najlepší krúžok na svete". Sme max. spokojní a želáme do budúcna veľa úspechov a veľa veľa detí.

by Silvia on Tvorivé stavebnice

Syn sa na krúžok vždy veľmi teší a potom o ňom doma veľa rozpráva.?? Ďakujeme.

by Tomáš on Tvorivé stavebnice

Dobrý deň, pridávam sa k rodičom ktorí kladne hodnotia krúžok.

by Samuel on Tvorivé stavebnice

Dobrý deň, v prvom rade ďakujem za to, že mohol Samko navštevovať tak skvelý krúžok. Vždy sa veľmi tešil na stredy. Určite odporučím ďalej. Bolo by fajn pridať náročnejšie a zložitejšie projekty a otvoriť krúžok aj pre staršie deti, pokiaľ by bol záujem. Určite by syn chcel krúžok navštevovať, ak by to bolo možné.

by Silvia on Tvorivé stavebnice

Môj syn navštevoval krúžok na ZŠ M.Lechkého v Košiciach. Bol spokojný, ja takisto, lektor bol skvelý, pravidelne nám posielal maily s fotkami, čo robili. Váš prístup je vysoko profesionálny, som presvedčená, že to Maťkovi mnoho dalo. Odporúčala som Vás aj Maťkovmu kamarátovi. Rada by som ho prihlásila aj na budúci rok, bude to závisieť od viacerých okolností -aj súlad s inými záujmovými aktivitami. Nemám čo vytknúť, ani navrhovať na zlepšenie, bolo to bez chyby:), tak asi tá 5. Prajem Vám veľa úspechov.

by Zita on Tvorivé stavebnice

Pripájam sa k pochvalám. Mne ako matke živého chlapca sa páči, že syn vydržal aj pri takom pokojnej činnosti. Viem, že ste s ním mali trochu viac práce 🙂 a oceňujem, že ste to sami a s prehľadom zvládli. V každom prípade privítam pokračovanie krúžku, už teraz sa naň hlásime 🙂

by Marek on Tvorivé stavebnice

Ďakujeme za krúžok. Našim chlapcom ste dali super základ do ďalšieho chápania fyzikálnych zákonitostí.... Keď som minule testoval staršieho (9r.) z prevodov bol som milo prekvapený, že ovláda základy kombinácie ozubených prevodov ale aj využitia a princípu pákového mechanizmu. Ďakujeme za dobre odvedenú prácu.

by Silvia on Tvorivé stavebnice

Veľká spokojnosť, syn sa vždy veľmi teší na každú hodinu.

by Daniela on Tvorivé stavebnice

Dcéra sa teší na krúžok, všetko čo sa tam naučí tak hneď skúša aj doma. Museli sme dokúpiť rôzne elektrické časti a kábliky, bez nich už ani na krok... perfektná práca, ďakujeme!

Page 1 of 4:
«
 
 
1
2
3
4
 
»