Ohodnoťte LEGO® krúžok Tvorivé stavebnice.

Milí rodičia, veľmi nám záleží na spokojnosti Vašich detí na LEGO® krúžku Tvorivé stavebnice. Prosíme Vás Vaše hodnotenie krúžku hviezdičkami (1 hviezdička – najhoršie hodnotenie a 5 hviezdičiek – najlepšie hodnotenie).

Na základe Vašej skúsenosti s nami, odporučili by ste LEGO® krúžok Tvorivé stavebnice Vašim známym, priateľom, rodine?

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Tvorivé stavebnice
Average rating:  
 61 reviews
 by Maria

Matej bol z krúžku mimoriadne nadšený a velmi sa tešil. Všetky ostatné krúžky sme prispôsobovali tak aby LEGO mohlo byť.  Jeho prvá hláška ktorú vyhlásil ked prišiel z prvého LEGO krúžku:  "Mami ja som doteraz nevedel že budem vynálezcom". Pozdravujem, všetko dobré prajem. Maria.

 by Viky

Super krúžok. Deťom ubehne čas v družine ani nevedia ako.

 by Hanka

Ďakujeme za milé a tvorivé chvíle s LEGO krúžkom. Dcérka sa naučila nové nepoznané možnosti, ako sa s legom zabaviť aj mnoho naučiť. Ešte raz ďakujeme za príjemný čas a tvorivosť akú dávate deťom a prajeme vám veľa spokojných malých staviteľov. ?

 by Kristína

Naozaj super krúžok. Synovi sa veľmi páči. Okrem toho že si deti rozvíjajú jemnú motoriku zároveň si rozvíjajú aj technické myslenie. Dôkazom pre nás ako rodičov sú fotky, ktoré sú zasielané pravidelne a to najpresvedčivejšie pre nás je radosť v očiach nášho syna ako nám o tom rozpráva čo všetko dnes na krúžku urobili a hlavne ako to fungovalo. Naozaj sa oplatí investovať do tejto aktivity pre vaše deti. My sme maximálne spokojní. Ďakujeme Tvorivým stavebniciam, že takéto niečo vzniklo 🙂

 by Tatiana

?? Výborný krúžok. Synovi sa veľmi páči.

 by Šoltésová

Vzhľadom na náš záujem o všestranný rozvoj dieťaťa je jeho záľuba v tvorivom stavaní lega vynikajúcou príležitosťou ako ho v takomto rozvoji podporiť. Teší sa na každé stretnutie a s hrdosťou nám ukazuje zaslané fotografie. Doma taktiež trávi viac času pri samostatnom tvorivom stavaní lego projektov.

 by Janka

1.polrok za nami so spokojným lego prváčikom. Určite budeme pokračovať. Ďakujeme

 by Eva

Máme prváčika, vždy sa na Váš krúžok teší a s radosťou a nadšením ho navštevuje. Ďakujeme.

 by Gabriela

Náš syn chodí na tento krúžok už 4. rok a zatiaľ ho stále veľmi baví a vždy sa na hodinu teší, myslím, že to hovorí za všetko. ďakujeme 🙂

 by Ondrej

Výborne investované peniaze pre dieťa.

 by Miro

Výborný krúžok, syn si veľmi pochvaľuje.

 by Zuzka

Zaujímavý, tvorivý a zábavný krúžok. Moje dievčatko síce nechytil za srdce, možno však práve nemá technické obdobie. Pre chlapcov, hlavne tých, ktorí radi objavujú ako veci fungujú a radi tvoria funkčné záležitosti určite veľmi odporúčam.

 by Peter

Super krúžok. Sme úplne spokojný.

 by Gabriela

Výborný tvorivý krúžok, syna to baví, spokojnosť.

 by zuzana

Vynikajúci krúžok, syn je nadšený...Nadšený sme aj rodičia...krúžok nie je typu- "tu sú lego kocky a hrajte sa...", ale má výborne premyslený učebný plán. Syn sa naučil čo je to kladka, naklonená rovina, ako fungujú prevody.... všetko vyskúšali...Super! Ďakujeme a držíme palce do ďalšej práce s deťmi.

 by Michal

vyborny kruzok ?

 by Lucia

Nas syn bol velmi spokojny a vzdy sa tesil na LEGO kruzok. Dakujem

 by Marcel

Velka spokojnost, syn je nadseny a vzdy sa tesi na utorok 🙂

 by Katarina

Výborný krúžok, dcéra bola veľmi spokojná. Hlavne sa na krúžku deťom objasnia základy fyziky a mechaniky....verím, že to v budúcnosti využijeme

 by Marek

Som veľmi spokojný, náš syn si to pochvaľoval. Jednoducho má rád lego.

 by Vladena

Super krúžok, syn sa tešil na každú hodinu a našiel si nových kamarátov

 by Jarka

??‍? ? (Hodnotenie synceka).
My ako rodicia sme tiez spokojni, na kruzku rozvija fantaziu a pracuje s dielmi lega, ku ktorym by sme sa tazsie dostali.

 by Radka

Náš syn je veľmi nadšený lego krúžkom a teší sa na každý utorok, kedy krúžok na našej škole býva. Vždy nám rozpráva, čo všetko ste spolu robili. Ďakujeme. Keď je spokojné dieťa, sú spokojní aj rodičia.

 by Gabi

Dobrý deň, náš syn chodí už 2.rok, ako sám hovorí: "najlepší krúžok na svete". Sme max. spokojní a želáme do budúcna veľa úspechov a veľa veľa detí.

 by Silvia

Syn sa na krúžok vždy veľmi teší a potom o ňom doma veľa rozpráva.?? Ďakujeme.

 by Tomáš

Dobrý deň, pridávam sa k rodičom ktorí kladne hodnotia krúžok.

 by Samuel

Dobrý deň, v prvom rade ďakujem za to, že mohol Samko navštevovať tak skvelý krúžok. Vždy sa veľmi tešil na stredy. Určite odporučím ďalej. Bolo by fajn pridať náročnejšie a zložitejšie projekty a otvoriť krúžok aj pre staršie deti, pokiaľ by bol záujem. Určite by syn chcel krúžok navštevovať, ak by to bolo možné.

 by Silvia

Môj syn navštevoval krúžok na ZŠ M.Lechkého v Košiciach. Bol spokojný, ja takisto, lektor bol skvelý, pravidelne nám posielal maily s fotkami, čo robili. Váš prístup je vysoko profesionálny, som presvedčená, že to Maťkovi mnoho dalo. Odporúčala som Vás aj Maťkovmu kamarátovi. Rada by som ho prihlásila aj na budúci rok, bude to závisieť od viacerých okolností -aj súlad s inými záujmovými aktivitami. Nemám čo vytknúť, ani navrhovať na zlepšenie, bolo to bez chyby:), tak asi tá 5. Prajem Vám veľa úspechov.

 by Zita

Pripájam sa k pochvalám. Mne ako matke živého chlapca sa páči, že syn vydržal aj pri takom pokojnej činnosti. Viem, že ste s ním mali trochu viac práce 🙂 a oceňujem, že ste to sami a s prehľadom zvládli. V každom prípade privítam pokračovanie krúžku, už teraz sa naň hlásime 🙂

 by Marek

Ďakujeme za krúžok. Našim chlapcom ste dali super základ do ďalšieho chápania fyzikálnych zákonitostí.... Keď som minule testoval staršieho (9r.) z prevodov bol som milo prekvapený, že ovláda základy kombinácie ozubených prevodov ale aj využitia a princípu pákového mechanizmu. Ďakujeme za dobre odvedenú prácu.

 by Silvia

Veľká spokojnosť, syn sa vždy veľmi teší na každú hodinu.

 by Daniela

Dcéra sa teší na krúžok, všetko čo sa tam naučí tak hneď skúša aj doma. Museli sme dokúpiť rôzne elektrické časti a kábliky, bez nich už ani na krok... perfektná práca, ďakujeme!

 by Nadasiova Milada

Veľmi zaujímavé projekty, syn sa vždy veľmi teší.

 by Monika

Veľmi dobrý nápad. Syn je neskutočne nadšený.
Lego miluje.?

 by Mária

My sme veľmi spokojní s krúžkom ... syn rád chodí a aj sa na krúžok teší ... chválime hlavne učiteľa ...

 by Lenka

Malý sa veľmi teší, hlavne na diela s motorom v druhom polroku.
A asi 4x sa ma pýtal,ci som lego krúžok už zaplatila,naozaj mu záleží na tom a teší sa;)
Ďakujeme!

 by Lucia Chlebcova

Syn rad chodi na lego. Stale sa nas pyta, ci sme ho uz prihlasili 🙂
Tak on by vam dal urcite 5 hviezdiciek a teda aj ja 🙂

 by Erik Palinsky

Moj syn bol spokojny s celkovym kurzom.

 by Marek

Naš syn je spokojný a veľmi sa mu tam páči.

 by Zuzana W.

Dcéra ma veľmi rada LEGO od malička a sama si tento krúžok vybrala. Chodila len pol roka, pokračovať už nechcela, lebo tam chodia sami chlapci :). Napriek tomu o krúžku doma veľa hovorila. Páčili sa jej veci, ktoré tam tvorili.

 by Zdenka

Syn má tento krúžok veľmi rád a vždy sa naň teší. Po každej hodine mi príde email s vysvetlením, čo deti robili, aj s fotkami ich prác, za mňa môžem odporúčať.

 by Katarina

Marko sa veľmi teší na každú hodinu. Chváli ako rôznorodosť projektov, tak aj humor učiteľa 🙂 Ďakujeme 🙂

 by Sandra

Syn odmalička miluje lego tak sme veľmi radi, že je možnosť navštevovať takýto krúžok. Syn si krúžok veľmi pochvaľuje a teší sa na každú jednu hodinu. Ďakujeme

 by Monika Pástorová

Malý sa veľmi teší ...

 by Michal

Krúžok sa synovi veľmi páči a nám rodičom sa hneď zapáčila myslienka učenia sa fyzikálnych princípov cez hru t.j. že ani nepostrehnú samotný proces učenia.

 by Braňo Cích

Keďže sám som veľkým fanúšikom LEGA, tak som veľmi rád, že takýto krúžok je. Dávam plný počet hviezdičiek.

 by Erika

Synovi sa krúžok veeeľmi páči ? a vždy sa naňho tesil a aj na pokračovanie sa teší. Super veci sa naučil a pochopil a bolo to pútavé preňho. Jedine, ze učiteľ dosť chýbal a náhradu ste neposlali a ešte neodučil všetky hodiny. Tak snáď dobehnú do konca roka keďže pokračujeme v krúžku.
Pouvažujte nad súrodeneckou zľavou pre deti.

 by Miriam

Krúžok sa nám veľmi páčil, ale zmena lektora tento polrok nám neprospela tak , ako sme si mysleli. Minulý rok sme mali Lauru a Máriu a to bol úplne iný level .. tento polrok to bolo o hviezdičku menej, nechodili update-y o tom, čo sa robilo na hodine, zdieľanie cez drive a podobne je nie úplne ideálne, ak by sa toto mohlo zlepšiť, tak by sme to ocenili. Napriek tomu sa hlásime aj do druhého polroka, lebo náplň kurzu je skvelá, decká sa veľa naučia a so spolužiakmi je tam zábava, nakoľko si realizujú aj akékoľvek nápady, čo sa konštrukcií týka a zapájajú fantáziu.

 by Noel a Natan Z

Od nás máte 5 hviezdičiek za všetko a chceme pokračovať! Noel a Natan Z

 by Lucia

Tešíme sa, že sa stavebnice rozširujú a darí sa 🙂 Aj môj manžel by sa prihlásil, keby mohol :D:D

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»